TOWNIE - perfekta kontrole, vieglums, funkcionalitāte
Šahs un mats. Cilvēkam, kurš izgudroja dīvānu.

Ar šo mēs aizsākām revolūciju. Townie iepazīstināja pasauli ar Electra patentēto Flat foot tehnoloģiju, un tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena. Šī tehnoloģija izaicināja ierasto un svēto velosipēda dizaina formu, radīja pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi, nemaz nerunājot par dažiem šoka viļņiem rūpniecībā.
Ar pareizu sēdēšanas pozīciju, kura atļauj Tev saskatīt pasauli daudz labāk, un novietot kāju pie zemes, kad vien Tu to vēlies, Townie ir uzstādījis jaunus standartus komforta un kontroles jomā.

Lai arī visiem Electra velosipēdiem piemīt Fat foot tehnoloģija zināmā mērā, tomēr Townie to nodemonstrē visā savā godībā.
Mēs saprotam, ir tik daudz Townie no kuriem izvēlēties to īsto un vienīgo. Iespejams būs grūti viekt izvēli. Daži izvēlas vadoties pēc mīļākās krāsas, kas ir visai jauki. Tomēr varbūt Tu savu izvēli veiksi, vadoties pēc zobratu skaita, riepu platuma vai EQ aprīkojuma.
Neskatoties uz to, pēc kā vadoties Tu veiksi savu izvēli- viss būs kārtībā! Izbaudi visu, ko sniedz Townie Flat foot tehnoloģija, komforts , kontrole, un plašs skats uz ceļu.